Pracovní příležitosti

Stavební inženýr / konstruktér

Společnost JIKA-CZ s.r.o. hledá na své pracoviště v Hradci Králové zaměstnance - stavebního inženýra, konstruktéra v oboru pozemní stavby na trvalý pracovní úvazek. Předmětem práce je kompletní řešení architektonicko stavební části, vedení a koordinace projektové zakázky, provádění autorského dozoru staveb. Je požadováno VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, znalost práce s sw ARCHICAD a MS OFFICE, řidičský průkaz sk. B. Dále požadujeme právní a morální bezúhonnost. Nabízíme zajímavou a tvůrčí práci při projektování pozemních staveb, zajímavé finanční ohodnocení a systém bonusů (penzijní a životní připojištění apod.). Absolventi škol vítáni. Své životopisy zasílejte na adresu vedeni@jika-cz.cz, následně budete osloveni vedením společnosti.

Samostatný obchodník

Společnost JIKA-CZ s.r.o. hledá na své pracoviště v Hradci Králové zaměstnance - obchodníka, předmětem činnosti vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí v soukromém a státním sektoru. Dále jeho činností bude rozvoj vztahů s definovanými zákazníky, obchodní jednání se stávajícími i potenciálními klienty, maximalizace obchodních příležitostí v cílové oblasti, příprava a předkládání nabídek na projekční řešení a příprava smluv, jejich vedení. Je požadováno VŠ/SŠ vzdělání, základní znalost o předmětu , znalost práce s sw MS OFFICE, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka výhodou. Dále požadujeme právní a morální bezúhonnost. Předpokládá se vyzrálá osobnost schopná samostatné práce, ochotná převzít plnou zodpovědnost za výsledky svěřené role, hledaný pracovník musím mít silná osobnost s přirozenou schopností vytvářet a budovat vztahy se seniorními manažery na straně zákazníka, je nutná silná orientace na zákazníka, kreativita, obchodní cítění, obchodní dovednosti, nutnost orientace na výsledek, trpělivost při dlouhých obchodních cyklech při tvorbě zakázky, požaduje se schopnost mluvit řečí zákazníka, předností jsou výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, dále výborné prodejní dovednosti. Předpokládá se proaktivní přístup ke svěřeným úkolům. Nabízíme zajímavou a tvůrčí práci při vyhledání nových kontaktů, zajímavé finanční ohodnocení a systém bonusů (penzijní a životní připojištění apod.). Své životopisy zasílejte na adresu vedeni@jika-cz.cz.

Projektant - zaměstnanec / OSVČ / externí spolupracovník

Společnost JIKA-CZ s.r.o. hledá na své pracoviště v Hradci Králové zaměstnance nebo OSVČ, případně externího spolupracovníka - na pozice: samostatný statik, samostatný projektant TZB - zdravotní techniky, samostatný projektant TZB - vytápění, samostatný projektant TZB - silnouprodé instalace, dále projektant komunikací a rozpočtář. Své nabídky či životopisy zasílejte na adresu vedeni@jika-cz.cz.

Veškeré písemnosti tj. životopisy, motivační dopisy, v případě OSVČ nabídky zasílejte na adresu vedeni@jika-cz.cz. Poskytnutím osobních údajů dáváte společnosti JIKA-CZ s.r.o. vyslovujete svůj výslovný souhlas k jejich správě, zpracování a evidenci ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely databáze uchazečů o zaměstnání, a to zejména v rozsahu údajů uvedených v motivačním dopise a v životopise. Údaje ve Vámi uvedeném rozsahu poskytujete dobrovolně na dobu neurčitou na základě vlastního rozhodnutí, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

JIKA - CZ s.r.o.

JIKA - CZ s.r.o.
Dlouhá 101-103
Hradec Králové  500 03

tel: 495 878 874
e-mail: info@jika-cz.cz

certifikát kvality